Comotomo tasarlanırken standart biberonların çözemediği yaygın beslenme sorunlarının ortadan kaldırılması hedeflendi. Kolik, gaz ve reflü oluşumunu azaltmak için biberon emziğine akıllı, sızdırmayan çift havalandırma deliği yerleştirildi, kolay temizlenmesi için oldukça geniş ağızlı bir tasarım yapıldı ve asla toksik kimyasallar konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak şekilde hijyenik silikon malzemeden üretildi. Bunların da ötesinde, Comotomo, anne memesi hissine en yakın doku ve tasarımıyla bebeklerin meme reddi yaşama ihtimallerini düşürürken biberonla beslenmeye geçişlerini kolaylaştırıyor. Böylece, mevcut emzirme düzenini sürdürmeye yardımcı olurken aynı zamanda annelere yaşadıkları emzirme sorunlarına karşı çözüm bulmalarında da yardımcı oluyor. Comotomo bir biberondan beklediğiniz her şeyi bir araya getirdi!

DOĞAL EMME HİSSİ

Emzirme düzeninizi desteklemek ve bebeğinizin biberonla beslenmeye sorunsuz geçiş yapmasına yardımcı olmak için anne memesine benzeyen geniş, doğal şekilli bir silikon emzik ile tasarlanmıştır.

ÇİFT ANTİKOLİK HAVALANDIRMA SİSTEMİ

Kolik her ailenin korkulu rüyasıdır. Comotomo biberonlarda, mükemmel şekilde havalandırma sağlamak için meme ucuna akıllıca yerleştirilmiş iki antikolik havalandırma deliği bulunur. Bu da bebeğinizin hava değil süt içtiği anlamına gelir. İyi hava akışı, istenmeyen kolik, tükürme, gaz çıkarma ve gaz oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Üstelik, tüm bunları sağlamak için ekstra parçaya ihtiyaç yok, temizlemekse çocuk oyuncağı!

YUMUŞAK VE ESNEK

Küçük bebeğinizin anne karnından beri o küçücük ellerini kullandığını biliyor muydunuz? Bebeklerin amniyotik sıvıyı yutmadan önce ellerini yüzlerine yaklaştırdığı gözlemlenmiştir. Ve emziren herhangi bir anne, beslenme süresi boyunca o aktif bebek elleri hakkında eminiz ki size birçok şey anlatabilir. İşte bu nedenle, bebeğinize sakinleştirici bir dokunuş ve kolay kavrama sağlamak için yumuşak, anne cildine benzer hipoalerjenik saf hijyenik silikondan üretilmiştir.

KOLAY TEMİZLENEBİLİR

Ebeveynler olarak hepimiz miniklerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, ancak dar boyunlu biberon temizliğinin zorluğu konusunda mutlaka hepimiz hemfikirizdir. Ayrıca, biberon fırçalarını temizlemek ve dezenfekte etmekle kim uğraşmak ister? Comotomo, elle kolayca temizleyebilmeniz için süper geniş bir ağıza sahiptir. Ayrıca, ısıya karşı oldukça dayanıklıdır ve bulaşık makinesinin üst rafında, sterilizatörde, mikrodalgada ve kaynar suda temizlenmesi güvenlidir.

Ebat: 150 ml
Emzik: Yavaş Akışlı (0-3 Ay Yenidoğan)
Ağırlık: >147 gr

Ebat: 250 ml
Emzik: Orta Akışlı (3-6 Ay)
Ağırlık: >164 gr

Biberonlarımız 2 ebatta (150ml ve 250ml) ve 2 renkte (Yeşil ve Pembe) üretilmiştir. 150ml biberonlar, 3 aya kadar olan yenidoğanlar için uygun yavaş akışlı bir emzik ile gelir. 250ml biberonlar ise, 3 ila 6 ay arasındaki minikleri büyütmek için orta akışlı bir emzik ile birlikte gelir. 6 aydan büyük bebekler için hızlı ve değişken (Y-kesim) akışlı biberon emziklerimiz de bulunmaktadır ve ayrıca satın alınabilir. Değişken akışlı emzik genellikle daha yoğun kıvamlı mamalar için tercih edilmektedir. Tüm emzik çeşitleri her iki ebattaki Comotomo biberonlarla uyumludur.

Daha fazla ayrıntı için aşağıya göz atabilirsiniz.

Güvenli Kullanım

Mikrodalga

Kaynar Su

Sterilizatör

Bulaşık Makinesi
(Yanızca Üst Raf)

Comotomo Biberon Parçaları

Gövde

Materyal: Silikon + PPSU
Max. Sıcaklık: 
180°C

Emzik

Materyal: Silikon
Max. Sıcaklık: 
180°C

Kapak

Materyal: PP
Max. Sıcaklık: 120°C

Dış Halka

Materyal: PP
Max. Sıcaklık: 120°C